Wszystkie kursy w naszej szkole prowadzone są autorską METODĄ VIKING - chcesz dowiedzieć się więcej

KURSY DLA DOROSŁYCH

odbywa się w godzinach porannych , tj. 9.00 rano
Kursy wieczorowe prowadzone są między godziną 15.00 a 21.00
Kursy weekendowe odbywają się w soboty

Stawiamy na praktykę - a nie teorię, na jakość – a nie ilość.

• To jest praktyczny kurs języka angielskiego, nie wykład.
• Spotykamy się w małych grupach, od 4 do 6 osób. Liczba uczestników jest ściśle określona i nie może ulec zwiększeniu ze względu na praktyczny charakter zajęć.
• Mówimy od pierwszych zajęć i na każdych zajęciach.
• Kurs angielskiego ma charakter warsztatowy.
• Uczestnicy spotykają się na zajęciach jeden lub dwa razy w tygodniu, szczegóły odesłanie do harmonogramu
• Zadania opierają się na pracy indywidualnej oraz grupowej.
• Lektor indywidualnie wskazuje na dobrze zrealizowane partie materiału oraz na ewentualne kwestie wymagające dodatkowych powtórzeń lub też ćwiczeń.

Liczebność grup od 4-6 uczestników? Nieprzypadkowa!

Taka liczebność grupy pozwala na świetne wykorzystanie potencjału wszystkich uczestników w ramach komunikacji w języku obcym. Możemy prowadzić konwersacje, dyskusje, ćwiczyć dialogi, realne sytuacje z różnymi osobami, przełamać stres w mówieniu przed "obcymi" osobami Jednocześnie zachowujemy najważniejszą i podstawową zasadę zajęć opartą na jak największej aktywności uczestników w ramach porozumiewania się w języku angielskim.

Certyfikat

Uczestnicy, którzy ukończą kurs otrzymają certyfikat potwierdzający umiejętności posługiwania się językiem angielskim na danym poziomie. Aby otrzymać certyfikat należy spełnić wymogi dotyczące frekwencji oraz umiejętności posługiwania się językiem. Wszelkie szczegóły zostaną przekazane na pierwszym spotkaniu.

Zastanawiasz się jaki poziom powinieneś wybrać?

Skontaktuj się z nami, a zaprosimy Cię na bezpłatne konsultacje z lektorem, który sprawdzi Twoje dotychczasowe umiejętności oraz wskaże Ci najbardziej odpowiednią grupę oraz poziom dla Ciebie.