NASZA SZKOŁA JAKA JEST

• innowacyjna, bo tylko u nas uczymy sprawdzoną metodą Viking
• skuteczna w nauczeniu Cię języka
• efektywna, bo w możliwie najkrótszym czasie widzisz efekty
• kompetentna, rzetelna, bo naszych lektorów bardzo dokładnie dobieramy
• konsekwentna, bo konsekwentnie spełniamy nasze obietnice. Z nami zdasz egzamin, przejdziesz interview w obcym języku, będziesz mówić, bo dla Ciebie będzie to po naszych zajęciach coś naturalnego
• swój jasny cel nauczenia Cię mówienia, wie co robi i jak to robić


zdjecie-na-strone-www


Witajcie! Mam na imię Asia.

Jestem założycielem szkoły VIKING. Z wykształcenia, ale przede wszystkim z zamiłowania jestem filologiem języków obcych. Ukończyłam Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie tłumaczeń. Mam wieloletnie doświadczenie jako wykładowca języków: norweskiego i angielskiego. Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Wrocławskim, specjalizację nauczycielską. Jestem również absolwentką Uniwersytetu w Oslo na kierunku Politologia. Potwierdzeniem umiejętności w języku norweskim jest: Test i norsk høyere nivå – Bergenstesten, zarówno pisemny, jak i ustny.
Dodatkowo przez kilka lat pracowałam w jednej z norweskich firm w Oslo na stanowisku: Specjalista do Spraw Kadr i Płac. Dzięki temu doświadczeniu posiadam również szeroką wiedzę zawodową i znam kulturowe aspekty pracy w Norwegii, co pomaga mi tak prowadzić kursy, by oczekiwania studentów, którzy chcą tam pracować, były jak najlepiej spełnione.
Swoje kompetencje w ramach nauczania języka angielskiego poszerzałam i szlifowałam pracując zarówno w Szkole Podstawowej, Gimnazjum, ale przede wszystkim w ramach prywatnych kursów oraz specjalistycznych zajęć językowych. Przygotowywałam osoby do międzynarodowych egzaminów, oraz do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim.

Własnym doświadczeniem, spostrzeżeniami oraz wiedzą z chęcią dzielę się z uczestnikami kursu. Obecnie prowadzę i rozwijam szkołę, współpracuję z firmami w zakresie szkoleń językowych dla pracowników. Z przyjemnością jednak również sama prowadzę zajęcia z języka norweskiego i angielskiego, zarówno indywidualne jak i grupowe, bo kontakt ze studentami daje mi ogromną satysfakcję. Dla mnie samej największą radością są realne sukcesy uczestników kursów w postaci zdanych egzaminów czy też otrzymanej pracy za granicą lub takiej, w której znajomość języka obcego jest jednym z podstawowych kryteriów rekrutacji.

Konkretna, stanowcza, wymagająca, dynamiczna, dobrze zorganizowana, otwarta, kreatywna, a nade wszystko cierpliwa – to cechy podkreślane przez moich współpracowników oraz uczestników kursu.

Łatwa i ciekawa nauka języka obcego – raz a dobrze!